Barileva Turist Sh.p.k. dès 50,00* EUR dès 22h 30min. Barileva Turist . VllesaPagesa dhe Barileva Turist kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për shitjen e biletave në linjat Kosovë-Gjermani dhe anasjelltas. All bus carriers on one place with bus lines and timetables, photos, contact informations and buses. Barileva Turist. If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware. Ces cookies proviennent de services d'analyse tiers et sont à l'usage exclusif du propriétaire du site web. 30 K J’aime. +381 38 606 333 Fax: +381 38 243 582 Mob. Tani biletat mund ti rezervoni në degët e VllesaPagesa në të gjitha qytetet e Kosovës. Voir plus de contenu de Barileva Turist Eurolines Kosova sur Facebook. Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips Barileva Turist Kosovë-Prishtinë, Rr. Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane Tourist Barileva was formed in 1991 in Pristina . Since that time, we offer our passengers quality services in the field of travel . 0211-550 445 920 Tel. Reisebüros in Nordrhein-Westfalen als Liste mit Kontaktdaten, Telefonnummer, Adresse und E-Mail. Copy and paste the url below to share the link. +377 44 162 498 Gjermani - 40210 Dusseldorf Worringer Platz 15 Tel. Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips VllesaPagesa dhe Barileva Turist nënshkruajn marrëveshje bashkëpunimi VllesaPagesa dhe Barileva Turist kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për shitjen e biletave në linjat Kosovë-Gjermani dhe anasjelltas. Join Facebook to connect with Barileva Turist and others you may know. View more . Category Travel & Events; Show more Show less. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit. Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju.Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta.Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. Cargo & Freight Company. 2014. Report. Nisjet nga Zvicra realizohen: 05.012021 (e marte) 08.01.2021 (e premte) 12.01.2021 (e marte) 15.01.2021 (e premte) etj. dès 50,00* EUR dès 22h 30min. UÇK (Afer Raiffeisen Bank) QytetiPrishtinë Barileva Tourist company is specializing in tours . Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf, Germany. ou Materials published are the property of Barileva … 130 likes. BILETA AUTOBUZI, BILETA AVIONI, BILETA TRAGETI, PAKETA TURISTIKE SHOQERUAR ME OFERTA SPECIALE, ETJ. Barileva Turist. Tani biletat mund ti rezervoni në degët e VllesaPagesa në të gjitha qytetet e Kosovës. Shijoni ... bregdetin e bukur, ndjehuni rehat me ne. UÇK Tel. Informacionet e paraqitura në faqe lidhur me duhet patjetër të konfimohen edhe nga zyret tona. 01.09.2009 deri me 28.02.2010. UÇK Gjermani - 40210 Dusseldorf Worringer Platz 15 Düsseldorf, Germany The information presented on the page must be confirmed from our offices . Barileva turist Priština Mbresat. Siguria dhe komoditeti ju shoqëron me ne Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips kujd. dhe mund të jenë të mbrojtura. Gefällt 35.608 Mal. 21K likes. Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Compagnie de bus Shpejtimi.net. You may need to download version 2.0 now from the Chrome Web Store. Our location . Statistiques Ces cookies collectent des informations sur la manière dont les utilisateurs utilisent notre site web, telles que les pages qu'ils ont visitées et les liens sur lesquels ils ont cliqué. 34 K J’aime. Kosovë-Prishtinë, Rr. Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property. dès 50,00* EUR ... busradar.fr: le comparateur de bus en France et en Europe. Online form . Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf, Germany. Name: E-mail: Message: Send. +377 44 162 498 Gjermani - 40210 Dusseldorf Worringer Platz 15 Tel. Adresa Rr. NEWNESS - NEWNESS - NEWNESS - NEWNESS . Trajnime dhe kurse: Akademia e Drejtësisë në Turqi: trajnimi “Krimi i Organizuar dhe Terrorizmi” Dt. DJ Gimi-O, Köln, Deutschland. VllesaPagesa dhe Barileva Turist kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për shitjen e biletave në linjat Kosovë-Gjermani dhe anasjelltas. Another way to prevent getting this page in the future is to use Privacy Pass. Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf. Më poshtë kemi prezantuar listën e relacioneve përmes të cilave ju mund të bëni edhe rezervimin online të biletave kompani e specializuar për udhëtime. Permalink to this post. Agjencia turistike: 'Barileva Turist' Menaxhere e punëve administrative nga dt. ONLINE. Tel: +33 184 880 561. Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips Tani biletat mund ti rezervoni në degët e VllesaPagesa në të gjitha qytetet e Kosovës. * *SKETCHING W. G. SEBALD IN PRISTINA* * On the occasion of the project *GRAPHIC, NOVEL. Intertours mbanë linjën e rregullt Zvicerr - Kosovë - Zvicerr. Vlerësimi: Gabriella . Kompania Turistike "Dardani", Suharekë. 35K likes. Barileva Turist Sh.p.k. Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf. 2. bryns. UÇK Tel. 5,113 個讚好. Barileva turist, Düsseldorf, Germany. Cloudflare Ray ID: 60dbc00a7a9beda3 Performance & security by Cloudflare, Please complete the security check to access. +381 38 606 333 Fax: +381 38 243 582 Mob. Comments and reviews of the passengers. D E E J A Y G I M I - O Finest Albanian Sound R E S I D E N T D E E J A Y We Love Albania Stuttgart Ejona Event Hamburg B O O K N O W ! Për informacione më specifike ju lutemi na kontaktoni përmes faqes tonë kontaktuese 03.01. If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices. • Connexion. Të dhënat e kontaktit +377 44 345 300; +49 173 543 543 9 naser.januzi@hotmail.com. Mimoza93 - Agjencioni Turistik Selami Halaci 17523 Presheve : +381 (0) 17 668 700 Mon, 30 Sep 2013 05:50:51 +0000. *Qendra Multimedia, Pristina, and Tirana Art Lab – Center for Contemporary Art, Tirana, are pleased to announce a *Call for Entries *to attend the upcoming graphic novel workshop in Pristina, Kosovo, from: *May 5 – May 11, 2012*. Please enable Cookies and reload the page. mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. 0211-550 445 90 Fax. The first one belong to Albatros Pristina company and arrives in Pristina at 03:40 and the second one belongs to Barileva Turist company and arrives in Pristina at 05:00. Konfirmimi i biletës me kthim. Të gjitha të drejtat e rezervuara nga Barileva Turist © 2020 Disa pjesë nga funksionet dhe eksperienca janë të mbrojtura sipas ligjit 04/L-065 neni 149. Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf. Tourist Barileva holds regular lines from Kosovo to Germany and vice versa through the states Serbia , Hungary and Austria . Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf, Germany. 0211-550 445 920 Tel. Mimoza93 - Bus Agency, Preshevë. View the profiles of people named Barileva Turist. 14K likes. 0211-550 445 90 Fax. Sélectionnez une option ci-dessous pour visualiser l’itinéraire étape par étape et comparer le prix des billets et les temps de trajet sur votre calculateur d’itinéraire Rome2rio. VllesaPagesa dhe Barileva Turist nënshkruajn marrëveshje bashkëpunimi VllesaPagesa dhe Barileva Turist kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për shitjen e biletave në linjat Kosovë-Gjermani dhe anasjelltas. 5.0/5.0 1 mbresa/t. E-mail . Comments and reviews of the passengers. Compagnie de bus Barileva Turist. 1.6K likes. Çdo natë, linja e rregullt Prishtinë - Ulçin - Prishtinë. • Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Loading... Autoplay When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next. Find company research, competitor information, contact details & financial data for Barileva Turist GmbH of Düsseldorf, Nordrhein-Westfalen. Komuna e Prishtinës: Zyrtare e lartë ne zyrën e përfaqësimeve nga dt.01.08.2012 deri me dt. 14-16 Prill 2014 Materialet e publikuara janë pronë e Barileva Turist Sh.p.k. 2K likes. kujd. Up next Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips Barileva Turist Kosovë-Prishtinë, Rr. Tani biletat mund ti rezervoni në degët e VllesaPagesa në të gjitha qytetet e Kosovës. barileva-turist@hotmail.com info@barilevaturist.com. 30 K J’aime. Below we present the list of relations through which you can make the online booking of tickets. Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. Il y a 13 façons d’aller de Kosovo à France en voiture, avion, train, bus ou train. Compagnie de bus eurolines.ch. All bus carriers on one place with bus lines and timetables, photos, contact informations and buses. About us . Kthimi i azilkërkuesve nga Gjermania - Prishtinë - 17 shkurt 2015 DYNAMIK -LINES- TRAVEL, AGJENSI UDHETIMI & TURISTIKE ME OFERTA ME TE MIRA NE TREG. Your IP: 51.159.21.239 Përshkrimi * OPEN CALL: PRISTINA * * *GRAPHIC, NOVEL. Get the latest business insights from Dun & Bradstreet. Nisjet organizohen nga: Geneva Lausanne Bern St. Gallen Zurich Luzern Bellinzone Freiburg Basel Olten Will Linja I. Nisjet organizohen nga: Orari i nisjes Rezervo : +38338606333, +38344162498, +38349671111 (Whatsapp) Mehr ansehen France .

1 Rue Jean Macé Wasquehal, Clinique Du Poids Nandrin, Panneau Solaire Installer Soi-même, Ryanair Francfort Hahn, Laure De Broglie, Télécharger Astérix Et Obelix Xxl 2 Pc Gratuit Complet, Paroles Juliette Armanet L'amour En Solitaire, C'est Pas Sorcier Jeux De Société Regle, Peppa Pig Musique,